DISTRIKT 2305 / DISTRIKTSLEDELSEN / KONTAKT OSS


KONTAKTinformasjon distriktsorganisasjonen 


DISTRIKTSGUVERNØR

Hans Olav Osbak, Elverum RK
Mob.: 930 80 949

E-post: hoosbak@yahoo.no

SEKRETÆR

Roy Heine Olsen, Elverum RK
Mob.: 913 81 309
E-post: roy-heine.olsen@outlook.com


TRF, DCRFCC

Gunnar Kvalsund, Giske RK
Mob.: 920 35 608
E-post: kvalsundgunnar@gmail.com


KASSERER

Vidar Braaten, Odal RK
Mob.: 90894176
E-post: vibraten@online.no

Distriktstrener

Ragnar Enger
Mob.: 97723723
Epost: ragnar@lompe.no


MEDLEMSUTVIKLING

Olav Nysæter Vinger RK, leder
Mob.: 466 97 555
E-post: olavnysaeter@gmail.com


KOMMUNIKASJON/PR

Vakant


IPDG 

Roald Fiksdal, Vestnes RK
Mob.: 995 89 040
E-post: roald.fiksdal@gmail.com


DGE

Gunhild Aalstad, Hunn/Gjøvik RK
Mob.: 915 40 139
E-post: aalstadgunhild@gmail.com

DGN

Anders Andersson, Eda/Eidskog RK
Mob.: +46 70-302 44 14 
E-post: anders.2.son@gmail.com


AG OPPLAND VEST 

Synnøve Flått, Land RK
Mob.: 917 66 942
E-post: sflatt@online.no


AG OPPLAND ØST 

Torveig Dahl, Ringebu RK
Mob: 926 12 830
E-post: dahl.torveig@gmail.com

AG HEDMARK VEST

Kari Berg

Mob.: 901 95 845
E-post: kariberg0@icloud.com


AG HEDMARK ØST

Svein Lauritz Haglund, Brumunddal RK
Mob.: 913 13 987
E-post: shaglun@online.no


AG HEDMARK SYD 

Dagny Sjaatil, Vinger RK
Mob.: 911 27 733
E-post: dagny.sjaatil@ahus.no


AG ROMSDAL 

Guttorm Vik, Molde RK,
Mob.: 419 33 822
E-post: guttormvik@outlook.com


AG NORDRE SUNNMØRE

Arnold Rørstad, Spjelkavik RK
Mob.: 905 77 715
E-post: arnold.rorstad@gmail.com


AG SØRE SUNNMØRE

Greta Kristi Herje, Sykkylven RK
Mob.: 917 37 973
E-post: gr-k-her@online.no


UTVEKSLINGSPROGRAM

Elina Tomren, Vestnes RK
Mob: 413 70 308
E-post: rotaryelina@gmail.com


RYLA Vest 

Rolf Klock, Aalesund RK
Mob.: 905 37 898, 
E-post: rolf.klock@capricorn.no


RYLA Øst 

Torbjørn Skogsrød, Hunn/Gjøvik RK 
T.:61 18 00 34 Mob.: 
E-post: torbjorn.skogsrod@hig.no


ARRANGEMENTER 

Gunnar Kvalsund, Giske RK
Mob.: 920 35 608
E-post:kvalsundgunnar@gmail.com


WEB-REDAKTØR 

Vakant
Mob.:  
E-post:  


DICO 

Svend Strand, Mesna RK
Mob.: 909 80 650
E-post: svstrand@gmail.com





Sosiale medier

Relevante lenker

Opprett autogiro til TRF

Håndboka 2022-2023

Kommunikasjonsplan Rotary
i Norge 2018-2021

Rotary i Norge

Rotary International

My Rotary

Nyheter fra
rotary INTERNATIONAL:

Loading RSS...

norfo - Rotary RSS

Loading RSS...

Rotary Sone 18 -Summit (Institute)
13. sep. 2022, 10.00 - 18. sep. 2022, 15.00

Gjennomføres på Reykjavik, Iceland Focus on Actio ...

Les mer